O mnie


Ten blog  piszę, bo:

• Chcę was zaciekawić swoją twórczością. To nie są teksty poradnikowe. W dodatku wiele z nich nosi znamię mojej dziennikarskiej przeszłości. Jeśli więc szukacie rad bądź przepisów na życie, u mnie ich nie znajdziecie. Nie będę Was też moralizować ani pouczać – to nie moja narracja.

• Chcę was pouwrażliwiać. A robię to za pomocą słowa właśnie. Po latach, gdy moja wrażliwość siedziała zamknięta w piwnicy, i gdy z olbrzymim trudem jej broniłam, wreszcie nie boję się o niej mówić. Jest piękna. Nie każdy ją ma.

• Chcę dzielić się swoją historią. Jak powiedział ktoś, kogo bardzo cenię, największą siłę w byciu z drugim człowiekiem ma autentyczne świadectwo. Więc się dzielę.

• Mimo pędu codziennego życia, wciąż bliskie są mi  ludzkie tematy.

Nie wiem, w którym miejscu swojej drogi jesteście. Jeśli jednak podejście takie jak moje jest Wam bliskie i to, o czym piszę, coś Wam daje – zapraszam! Na blogu nowy tekst pojawi się od czasu do czasu, nie stać mnie w tej chwili na żadną regularność. To nie jest produkt nastawiony na zarabianie i żyje własnym rytmem. Jeśli natomiast cokolwiek będę tu próbowała sprzedać, to tylko siebie.

Zaglądajcie zatem, pokażcie się, zostańcie na dłużej!
Jeśli pojawią się w Was pytania bądź coś Was zainspiruje i zechcecie o tym napisać – z chęcią się do tego odniosę.

Siła wyrazu w social mediach:
na Facebooku
na Instagramie

0 comments

Prześlij komentarz